Česká strana sociálně demokratická Svoboda, spravedlnost, solidarita

Jindřichův Hradec

Aktuálně

A co když se v Hradci nedohodnou?

Povolební vyjednávání o koalicích byla včera dopoledne stále v patové situaci. Jaký je scénář pro případ, že se politici mezi sebou na ničem nesmluví?

Číst dál...

Pojďme k volbám – díl třetí

Tak už se nám i ve městě naplno rozběhla předvolební propagace. Je to vidět na každém kroku. V novinách i na sociálních sítích. To je určitě v pořádku a dovolil bych si použít nesmrtelný citát z filmové klasiky: „Tak je to spravné, tak to ma byť".

Číst dál...

Pojďme k volbám –díl druhý

V minulém článku jsem čtenáře seznámil s některými svými názory na komunální politiku. Musím se přiznat, že mě moc netěší, že se moje předpovědi o neseriózních slibech začaly naplňovat.

Číst dál...

Shrnutí volebního období - 2.část

Vážení přátelé a spoluobčané. Jak jsme v měsíci červnu slíbili, během letních měsíců budeme uvádět podrobnosti ohledně plnění našeho programu, který jsme prezentovali před komunálními volbami v roce 2014. V tomto článku bychom se podívali na konkrétní body tohoto programu.

Číst dál...

Pojďme k volbám – kurz komunální politiky

Blíží se komunální volby a pomalu se nám rozjíždí volební kampaň. Bylo by proto seriózní, abych i já seznámil Hradečáky se svými názory na některé otázky, které většinou před volbami vyvstanou.

Číst dál...

Být či nebýt, do vlády ano, či ne

14. června skončilo první celostranické hlasování o podpoře či nepodpoře vstupu ČSSD do vlády. Je to poprvé, kdy měli opravdu všichni členové možnost svým hlasem ovlivnit zásadní rozhodnutí.

Číst dál...

Shrnutí volebního období - 1.část

Vážení přátelé a spoluobčané. Blíží se konec 4-letého volebního období a tak bychom pro vás rádi zhodnotili, jak stávající radnice pod vedením Stanislava Mrvky (ČSSD) a Rady nejen pracovala, ale hlavě jak jsme společně dokázali splnit plán, který byl před tímto obdobím propagován a slíben.

Číst dál...

ZACHRAŇME ČSSD

Vážené přítelkyně a přátelé,
milí příznivci neformální diskusní platformy Zachraňme ČSSD,

Číst dál...

ČSSD by se v opozici ztratila, míní starosta Jindřichova Hradce

Že se vzdal z pozice lídra kandidatury do Sněmovny, Stanislav Mrvka (ČSSD) nelituje. „Vlastní názor je pro mě důležitější než případné výhody.“ V rozhovoru, který poskytl pro ParlamentníListy.cz, se zamýšlí nejen nad důvody strmého pádu ČSSD. Okomentoval také jednání o vládě a volbu nového vedení strany. Řeč přišla i na blížící se komunální volby a na otázky týkající se rozvoje Jindřichova Hradce.

Číst dál...