Česká strana sociálně demokratická Svoboda, spravedlnost, solidarita

Jindřichův Hradec

Aktuálně

Důležité předvolební informace

Milé přítelkyně a milí přátelé,

v blížících se evropských volbách (pátek a sobota 24. a 25. května) se bude rozhodovat nejen o podobě Evropské unie, ale i o budoucnosti sociální demokracie. Potřebujeme se ve volbách ukázat jako důležitá strana!

Využijme toho nejcennějšího, co máme, tedy všechny naščleny. Pokud každý z nás přivede k volbám 5 svých přátel, kolegůči sousedů a přesvědčí je, aby dali svůj hlas sociální demokracii, tak významně podpoří volebníúspěch ČSSD.

Ať si po zveřejnění výsledků voleb můžeme říct: Jsem hrdý na sociální demokracii, nepatří do starého železa, jak sýčkují novináři a političtí konkurenti.

Je důležité uspět! Je to důležité pro úspěch v krajských volbách příští rok, je to důležité pro sněmovní volby v roce 2021, je to důležité pro náš vlastní pocit, že děláme smysluplnou práci. A především: Je to důležité pro občany naší krásné země.

Sociální demokracie nyní působí jednotněřeší problémy, které lidi trápí, prosazuje spravedlivou společnost, v níž mají z rostoucího bohatství prospěch všichni, a ne jen hrstka vyvolených.

V přiložené předvolební brožuře najdete spoustu tipů a věcí o kampani, jak je možné se zapojit a další a další užitečné informace. Prosím Vás o její přečtení a šíření mezi našimi členy.

Přeji šťastnou ruku při hlasování!

Váš Honza Hamáček