Česká strana sociálně demokratická Svoboda, spravedlnost, solidarita

Jindřichův Hradec

Aktuálně

Důležité předvolební informace

Milé přítelkyně a milí přátelé,

v blížících se evropských volbách (pátek a sobota 24. a 25. května) se bude rozhodovat nejen o podobě Evropské unie, ale i o budoucnosti sociální demokracie. Potřebujeme se ve volbách ukázat jako důležitá strana!

Číst dál...

A co když se v Hradci nedohodnou?

Povolební vyjednávání o koalicích byla včera dopoledne stále v patové situaci. Jaký je scénář pro případ, že se politici mezi sebou na ničem nesmluví?

Číst dál...

Pojďme k volbám – díl třetí

Tak už se nám i ve městě naplno rozběhla předvolební propagace. Je to vidět na každém kroku. V novinách i na sociálních sítích. To je určitě v pořádku a dovolil bych si použít nesmrtelný citát z filmové klasiky: „Tak je to spravné, tak to ma byť".

Číst dál...

Pojďme k volbám –díl druhý

V minulém článku jsem čtenáře seznámil s některými svými názory na komunální politiku. Musím se přiznat, že mě moc netěší, že se moje předpovědi o neseriózních slibech začaly naplňovat.

Číst dál...

Shrnutí volebního období - 2.část

Vážení přátelé a spoluobčané. Jak jsme v měsíci červnu slíbili, během letních měsíců budeme uvádět podrobnosti ohledně plnění našeho programu, který jsme prezentovali před komunálními volbami v roce 2014. V tomto článku bychom se podívali na konkrétní body tohoto programu.

Číst dál...

Pojďme k volbám – kurz komunální politiky

Blíží se komunální volby a pomalu se nám rozjíždí volební kampaň. Bylo by proto seriózní, abych i já seznámil Hradečáky se svými názory na některé otázky, které většinou před volbami vyvstanou.

Číst dál...